Seoses Curly Strings "Üle ilma 10" sünnipäevakontsertiga  25. augustil suletakse Eesti Vabaõhumuuseum külastajatele kell 17.00.


Muuseumi väravad avatakse kontserdi külastajatele kell 18.00. Värava ees on kassatelk, kus toimub piletikontroll ning on võimalik osta kontserdipileteid. 

Muuseumi kassamajas piletikontrolli ei toimu, kuid kella 19ni on avatud muuseumipood, kust saab osta unikaalseid muuseumitooteid ja eesti käsitööd ning maitsvaid suupisteid. Ühtlasi on 19ni avatud Lau külapood, kust on võimalik osta 30ndatest inspireeritud kaupu ja maiustusi. 


Kontserti algus 19:30.

NB! Muuseumipiletiga sünnipäevakontsertile ei pääse!

TRANSPORT!

Kuna muuseumi parklad ei mahuta kõiki autosid, siis soovitame tulla kas ühistranspordi või jalgrattaga. Lisaks on avatud muuseumi tagumine parkla, milles parkimine on tasuline, 5€/auto.

 

  • Muuseumi peaväravasse (peatus Rocca al Mare) toovad bussid nr 21 ja 21B Balti jaamast ja kesklinnast.
  • Väike-Õismäelt toob muuseumi peaväravasse buss nr 21A.
  • Kesklinnast väljuvad ka bussid nr 92(ööbuss), 42 ja 43: sõita kuni Zoo peatuseni, sealt ca 15-minutiline jalgsimatk mööda mereäärset teed vabaõhumuuseumini.
  • Muuseumis võib sõita enda jalgrattaga või jätta selle kassamaja ees olevasse rattaparklasse.
  • Rendi tõukerattad saab jätta kassamaja ette.
  • Avatud on peavärava esine parka (tasuta), Tehasemaja parkla (tasuta) ja tagumine parkla (tasuline, 5€). Tagumine parkla asub ca 800m Kakumäe suunas, ÕISMÄE RABA bussipeatuse juures.