Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud
25.08.23
Sündmused

Curly Strings "Üle ilma 10" sünnipäevakontsert

Pilet 34€

25. augustil tähistab Curly Strings oma esimest albumi ja sellega koos 10. sünnipäeva.


Seoses sünnipäevakontsertiga 25. augustil suletakse Eesti Vabaõhumuuseum erandkorras külastajatele kell 17.00.

Eesti Vabaõhumuuseumi väravad avatakse taas kontserti  külastajatele kell 18.00. Üritus on seisukohtadega, kuid teretulnud on nii piknikutekid, kui muud kergemad istumisalused.

NB! Muuseumipiletiga sünnipäevakontsertile ei pääse!

Toimub kontsert, kus kuuleb nii vana kui uut muusikat ning lisaks astuvad üles nublu ja Estonian Voices. Avatud on kohvikud, avastamisrõõmu pakub Curly Stringsi näitus ja toimub veel palju muud põnevat!

Curly Strings mängib nii vanu hitte kui ka vähem eetriaega saanud avastamata aardeid. 10 aasta jooksul on välja antud 7 albumit, arusaadavalt ei jõuta kõiki lugusid ette kanda, kuid pange end siiski valmis pikemaks Curlymaratoniks! Läbi muusika on leidnud Curly Strings tee paljude armsate inimeste südameisse ning igaühel on lauludega oma isiklik side. Palume teil tulla koos seda sidet tähistama, värskendama ja tugevdama läbi muusika, huumori ja elujaatuse.

Lisaks vabaõhumuuseumile on sel õhtul avatud ka Curly Stringsi muuseum, kodukohvikud, eraldi ala ka pisematele kuulajatele ning toimub palju muud põnevat.

Kuna muuseumi parklad ei mahuta kõiki autosid, siis soovitame tulla kas ühistranspordi või jalgrattaga. Lisaks on avatud muuseumi tagumine parkla, milles parkimine on tasuline, 5€/auto.

 

  • Muuseumi peaväravasse (peatus Rocca al Mare) toovad bussid nr 21 ja 21B Balti jaamast ja kesklinnast.
  • Väike-Õismäelt toob muuseumi peaväravasse buss nr 21A.
  • Kesklinnast väljuvad ka bussid nr 92(ööbuss), 42 ja 43: sõita kuni Zoo peatuseni, sealt ca 15-minutiline jalgsimatk mööda mereäärset teed vabaõhumuuseumini.
  • Muuseumis võib sõita enda jalgrattaga või jätta selle kassamaja ees olevasse rattaparklasse.
  • Rendi tõukerattad saab jätta kassamaja ette.
  • Avatud on peavärava esine parka (tasuta), Tehasemaja parkla (tasuta) ja tagumine parkla (tasuline, 5€). Tagumine parkla asub ca 800m Kakumäe suunas, ÕISMÄE RABA bussipeatuse juures.

Korraldajal on õigus teha programmis ja ajakavas muudatusi.


 Pileti saab siit! 

Pilet 34€


Vaata ka bändi kodulehte siin.
Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti