Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud

Korralda üritus

Sünnipäev või juubel

Sünnipäevapidu Kolu kõrtsis


Näidispakkumine - hind kujuneb kliendi soove arvestades.

Iga pidu on justkui rätsepatöö – kordumatu ja ainulaadne, loodud just teie soove ja ideid arvestades. Meeldejääva peo jaoks on meil olemas kõik võimalused. Vana maanteekõrtsi tallialune on kohandatud stiilseks peoruumiks, mis mahutab oma katuse alla 150 inimest.

Kolu kõrtsi köögis valmivad imehead toidud. Vähem oluline pole ka pikk nimekiri headest partneritest, kes just Teie peole sobivat meelelahutust pakuvad. Olgu selleks siis muusika, tants, käeline tegevus või teatrietendus.

Jagage meiega oma unistusi ja me aitame need ellu viia!


Sünnipäevapidu setu talus


Näidispakkumine - hind kujuneb kliendi soove arvestades.

Võimas vägi ja ürgne elujõud peegeldub kõiges, mis setu rahvas ette võtab. Tööajal tehakse tööd kogu hingega, pidupäeval lustitakse südamest.

Setu talu laudas saad tähistada oma sünnipäeva ehtsa setu kirega. Külalisi võetakse vastu tervitusnapsu ja setopärase toiduga. Pidulistele tutvustatakse setu kultuuri. Osa saab setu leelost ja rahvamuusikast. Tutvustatakse uhkeid seto rahvarõivaid ja mängitakse rahvamänge.

*Pidu sobib kuni 50le inimesele.

Võimalik on tellida ka eriliselt elamuslik pidu tares, ehtsas 19. sajandi lõpu majapidamises. Sobib kuni 15le inimesele.
Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti