Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud

Korralda üritus

Seminarid

Seminare saab pidada Kolu kõrtsi tallialuses, sakstekambris, Kuie koolimajas või setu laudasPakume juurde kohvipause, lõuna- ja õhtusööke ning värskenduseks aktiivset liikumist kaunis looduses. Soovi korral saab juurde tellida giidiga ekskursiooni, orienteerumismängu, seiklusmängu, õpitoa või hoopis midagi muud.

Seminar Kuie koolis

Seminariruum mahutab kuni 30 inimest. Pakume kohvipausi kooli seminariruumis ja lõunasööki Kolu kõrtsis. Võimalik kasutada ekraani, pabertahvlit ja dataprojektorit. Wifi.
Hind 400 € sisaldab ruumi kasutust, pileteid, ekraani, pabertahvlit ja dataprojektorit. Kokku 8h. Lisandub menüü.

Seminar Kolu kõrtsis

  • Sakstekambris

Sakstekamber sobib väiksemale seltskonnale, kus on kuni 18 inimest. Sakstekamber on väike ja hubane ruum Kolu kõrtsis.
Pakume juurde kohvipause ja toitlustust. Ruumis on olemas Wi-Fi, suur telekaekraan, pabertahvel.

  • Talliall

Tallialune sobib suuremale seltskonnale, mis mahutab kuni 160 inimest. Tallialune on suur, kuid väga hubane ruum Kolu kõrtsis.

Pakume juurde kohvipause ja toitlustust. Ruumis on olemas Wi-Fi, kaks dataprojektorit, kaks suurt ekraani, helipult, pabertahvel.

*Soovi korral saab seminari pausideks tellida giidiga ekskursiooni, orienteerumismängu, seiklusmängu, õpitoa või hoopis midagi muud.

Seminar setu talu laudas

Setu talu laut mahutab kuni 50 inimest. Ruumi saab kujundada teatri-, klassiruumi- ja teistes teile sobivates stiilides. Võimalik kasutada ekraani, dataprojektorit ja helipulti. Prii Wi-Fi.

*Soovi korral pakume juurde kohvipause ja toitlustust, kultuurilisi vahepalu, seiklusmänge, õpitubasid, giidiga ekskursiooni või hoopis midagi muud.


NB! Ei leidnud ülaltoodud variantidest endale sobivat? Kirjuta meile yritus@evm.ee või helista 65 49 109 või hoopiski täida all olev vorm ja me leiame lahenduse!


Kõnedele vastame E-R kella 9.00-st kuni 17.00-ni.

Email again:
Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti