8.- 10. septembril 2023 toimub rahvusvaheline Tallinna Maraton. 9. -10. septembril möödub võistlustrass ka Eesti Vabaõhumuuseumist. 

 

Võistlustrassil ja selle lähiümbruses on liiklus ajutiselt suletud või häiritud, mistõttu peaks jooksutrassi piirkonda sattudes varuma aega ja olema kannatlik või valima sihtkohta jõudmiseks alternatiivse marsruudi. Sõidukijuhtidel tuleb jälgida ajutisi liiklusmärke ning järgida reguleerijate märguandeid ja soovitusi.


9. septembril vahemikus kell 9.25-11.00 ja 10. septembril kell 10.25-14.15 on Vabaõhumuuseumi teel (Lõuka tänavast kuni Rocca al Mare koolini) liiklemine takistatud! Sellel ajaperioodil pääseb muuseumisse mööda Rannamõisa teed ja Lõuka tänavat, avatud on muuseumi ees olev parkla. Enne ja pärast piiranguid on avatud Vabaõhumuuseumi tee ja Tehasemaja parkla. ÜHISTRANSPORT: 

Tulles: 
bussiliinil nr 21 Landi ja bussiliinil nr 21B Kakumäe suunal: alustatakse liikumisteed Hobujaama tänavalt busside seisuplatsilt, Ahtri tänav, Mere puiestee, ära jääb liikumistee Mõisa tänaval ja Vabaõhumuuseumi teel kuni Lõuka tänavani, ümbersõit tehakse Paldiski maantee, Rannamõisa tee ja Lõuka tänava kaudu Vabaõhumuuseumi teele

 

Balti jaama bussid ei sõida

ära jäävad peatused Landi ja Kakumäe suunal: Balti jaam, Linnahall, Mõisa, Rocca al Mare kool

ära jäävad peatused Balti jaama suunal: Koidu, Vabaduse väljak, Tõnismägi, Toompark, Balti jaamLahkudes:
Bussiliinil nr 41 Landi ja bussiliinil nr 41B Kakumäe suunal: alustatakse liikumisteed Hobujaama tänavalt busside seisuplatsilt, Ahtri tänav, Mere puiestee, Pärnu maantee, Kaarli puiestee, vasakpööre Toompuiesteele, Endla tänav, Suur-Ameerika tänav, Luise tänav, Endla tänav, Paldiski maantee
Balti jaama suunal: liikumistee Vabaõhumuuseumi tee, Lõuka tänav, ära jääb liikumistee Vabaõhumuuseumi teel Lõuka ja Mõisa tänava vahel ning Mõisa tänaval, Rannamõisa tee, Paldiski maantee, Tehnika tänav, Endla tänav, Suur-Ameerika tänav, Pärnu maantee, Mere puiestee, Ahtri tänav, Hobujaama tänava busside seisuplats. Ajutine peatus tehakse Vabaõhumuuseumi tee ja Lõuka tänava ristmiku piirkonnas.

Balti jaama bussid ei sõida
ära jäävad peatused Balti jaama suunal: Rocca al Mare, Rocca al Mare kool, Mõisa, Tehnika, Hotell Tallinn, A. Adamsoni, Tõnismägi, Vabaduse väljakAUTOGA LIIKUDES:    

Ürituse liiklusinfo ja -skeemid on leitavad siit: https://www.jooks.ee/et/liiklusinfo/liiklus-reede

 

Täiendavate liiklusteemaliste küsimuste korral saab abi E-postiaadressilt: liiklus@jooks.ee või meie liiklusliinilt: 51 975900

 

Põhjalikku infot Tallinna Maratoni kohta leiab www.jooks.ee