5. ja 6. augustil toimub IRONMAN, seega tasub nendel päevadel olla liikluses tähelepanelik ja kannatlik. Seoses võistlusega on piiratud liikumine ja muudetud on ühistranspordi sõidugraafikuid. Liiklejaid aitavad litsentseeritud liiklusreguleerijad.

Kogu ürituse liikluskorraldust puudutav info on leitav siit.

Võistluse keskus on sel aastal Rocca al Mare keskuse parklas ja võistlusega kaasnevad liikluspiirangud, mis tähendab, et Paldiski mnt on liiklusele suletud 5. augustil kell 7-17.30 (Paldiski mnt - Vabaõhumuuseumi tee ja Paldiski mnt - Mõisa tn ristmik jäävad suletuks kuni 00.00) ja 6. augustil kell 8.30-16.30 (eelnevalt nimetatud kaks ristmikku on suletud kuni 19.30).

Liiklus, sh ühistransport on ümber suunatud Ehitajate teele ja Rannamõisa teele. Sellest tulenevalt on muudetud peatuse nime ning muuseumi juurest linna suunduvate busside peatust ja loodud ajutine peatus nimega Tanuma Lõuka tänavale.Kuidas tulla Eesti Vabaõhumuuseumisse?


ÜHISTRANSPORDIGA 

5. augusti tööpäeva algusest kuni 6. augusti kella 19.30-ni katkestatakse muuhulgas töö bussiliinidel 21, 21B, 41 ja 41B suunatakse ümbersõidule.


NB! Ümbersõidul olevad bussiliinid teenindavad sõitjaid vaba sõidugraafiku alusel.

Kuidas tulla?

Bussiliinid nr 21 ja 21B

ajutine liikumistee Landi ja Kakumäe suunal: Endla tänav, Mustamäe tee, Kadaka tee, Ehitajate tee, Haabersti ringristmik, Rannamõisa tee, Lõuka tänav ja Vabaõhumuuseumi tee.

Ära jäävad peatused Pirni, Humala, Mustjõe, Looga, Zoo, Mõisa ja Rocca al Mare kool.

ajutine liikumistee Balti jaama suunal: Rannamõisa tee, Haabersti ringristmik, Ehitajate tee,  Kadaka tee, Mustamäe tee ja Endla tänav.

Ära jäävad peatused Haabersti, Zoo, Looga, Mustjõe, Humala ja Pirni.

Vaata kaarti:

 

Kuidas lahkuda?

Bussiliinid nr 41 ja 41B

• Ajutine liikumistee Landi ja Kakumäe suunal: Paldiski maantee, Mustamäe tee, Kadaka tee, Ehitajate tee, Haabersti ringristmik ja Rannamõisa tee.

Ära jäävad peatused Pirni, Humala, Mustjõe, Looga, Zoo ja Haabersti.

• Ajutine liikumistee Balti jaama suunal: Vabaõhumuuseumi tee, Lõuka tänav, Rannamõisa tee, Haabersti ringristmik, Ehitajate tee, Kadaka tee, Mustamäe tee ja Paldiski maantee

Ära jäävad peatused Rocca al Mare, Rocca al Mare kool, Mõisa, Zoo, Looga, Mustjõe, Humala ja Pirni.

 

Vaata kaarti:

 

AUTOGA

Liiklus on ümber suunatud Ehitajate teele ja Rannamõisa teele. Muuseumi peavärava ja Tehasemaja parkla on külastajatele avatud.Piirangud:

  • Laupäeval, 5. augustil ajavahemikul 6:00 kuni 17:30 ja pühapäeval, 6. augustil ajavahemikul kell 8:30 kuni 16:30 sulgeb IRONMAN Tallinna rattadistants avaliku liikluse Paldiski mnt-l (Tuuleveski tn – Tähetorni tn vaheline lõik), Paldiski mnt Haabersti ringristmiku ja Astangu tänava vaheline lõik on 5. augustil suletud alates kell 4 ja 6. augustil alates kell 7:30. Lisaks on liiklus suletud kaardil märgitud Harjumaa teedel. Kahe võistluspäeva vahel on trass liiklusele avatud.
  • Jooksudistants sulgeb 5. augustil alates kell 11:30 kuni kuni südaööni Paldiski mnt ja Vabaõhumuuseumi tee, Paldiski mnt ja Mõisa tn ning Mõisa tn ja Vabaõhumuuseumi tee ristmikud. 6. augustil on samad ristmikud suletud vahemikus kell 11:30 kuni 19:30.
  • Laupäeval, 5.augustil kella 08.00 - 15.00 ja pühapäeval, 6.augustil 11.00-14.30 on sportlasi rattarajal kõige tihedamalt ning seetõttu võib teeületus kauem aega võtta. Liiklus avatakse operatiivselt kohe pärast võistlusdistantsi lõppu ja liikluskorraldusvahendite eemaldamist.