Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud

Haridus

Talulapse maailm: külla Kolga tallu!

Aastaringne muuseumitund


Hiiumaalt pärit Kolga talu aida-lauda raidas on kodu leidnud muuseumi koduloomad ja –linnud ning kaks toredat tegelast – karjapoiss Ants ja linnatüdruk Liina. Antsu ja Liina abil uurime, kuidas vanasti loomade eest hoolitseti ja milliseid oskusi see talulapselt nõudis. Saame teada, mida ja millistest loomadest saab ning võrdleme tänapäeva tarbimisharjumusi vana aja talupidamisega. Arutleme, miks peab ka tänapäeval säästlikult toimetama, kuigi esmapilgul tundub, et kõike on lihtsalt ja lõputult saada. Koos Antsu ja Liinaga õpivad lapsed väärtustama loodussäästlikku mõtteviisi. 

Seos õppeainega: loodusõpetus, inimeseõpetus  
Sobib alates koolieelikutest  
Kuni 25 õpilast
Kestab kuni 1,5 tund
Hind 6 €

Tellimine


Kõik muuseumitunnid on ettetellimisel ja toimuvad E-R kl 10:00-17:00. Muul ajal lisandub tunnihinnale programmijuhi tasu. Tellimiseks vali sobiv aeg broneeringukeskkonnast, helista 5341 9788 või kirjuta kuiekool@evm.ee.

Muuseumitunnid toimuvad eesti ja vene keeles. Pakume soodushinda grupile, kes osaleb samal päeval kahes muuseumitunnis või broneerib korraga kolm muuseumitundi.

Lastegruppe saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks õpetaja iga kümne kooliõpilase ja üks õpetaja iga seitsme lasteaialapse kohta.Kuidas tulla?


Ühistransport: muuseumi väravasse toovad teid bussid 21 ja 21b. Muuseumist kesklinna suunas viivad bussid 41 ja 41b. Vaata lisainfot soiduplaan.tallinn.ee.


Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti