Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud

Haridus

Pakutrükk

Inimene on alati armastanud kaunistada endale kuuluvaid esemeid ja riideid erinevate sümbolitega. Igas kujundis on  peidus tähendus: kaitse, õnn, armastus või midagi muud olulist. Eestimaal on eelkõige setud ja vanausulised kasutanud mustrite jaoks pakutrüki tehnikat, mis on kasutusel tänapäevani. Meie muuseumitunnis uurime, kust pakutrükk pärit on ning kuidas kaunis muster riide peale saab. Iga programmis osaleja kujundab endale pakutrüki tehnikas valmiva torusalli, mille saab endaga koju kaasa võtta.


Sobib alates 3. klassist
Kuni 25 last
Kestab kuni 1,5 tundi
Hind 9 € 

Tellimine


Kõik muuseumitunnid on ettetellimisel ja toimuvad E-R kl 10:00-17:00. Muul ajal lisandub tunnihinnale programmijuhi tasu. Tellimiseks vali sobiv aeg broneeringukeskkonnast, helista 5341 9788 või kirjuta kuiekool@evm.ee.

Muuseumitunnid toimuvad eesti ja vene keeles. Pakume soodushinda grupile, kes osaleb samal päeval kahes muuseumitunnis või broneerib korraga kolm muuseumitundi.

Lastegruppe saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks õpetaja iga kümne kooliõpilase ja üks õpetaja iga seitsme lasteaialapse kohta.


Kuidas tulla?


Ühistransport: muuseumi väravasse toovad teid bussid 21 ja 21b. Muuseumist kesklinna suunas viivad bussid 41 ja 41b. Vaata lisainfot soiduplaan.tallinn.ee.
Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti