Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud

Haridus

Jaanipäeva ootel

03. mai - 21. juuni


Jaanipäev, mis on tänapäeval üks oodatumaid pühasid, langes vanasti talupere kibekiirele tööajale. Sellele vaatamata ei võinud kellelegi pähegi tulla võimalus jaanipäeva mitte tähistada. Uurime muuseumitunnis, miks tehti jaanipäeval jaanituld, milliseid mänge jaanipäeval mängiti ja milliste taimede erilisse väkke sel ajal usuti.


Sobib alates koolieelikutest
Kuni 25 last
Kestab 1 tund
Hind 6 € 

Tellimine


Kõik muuseumitunnid on ettetellimisel ja toimuvad E-R kl 10:00-17:00. Muul ajal lisandub tunnihinnale programmijuhi tasu. Tellimiseks vali sobiv aeg broneeringukeskkonnast, helista 5341 9788 või kirjuta kuiekool@evm.ee.

Muuseumitunnid toimuvad eesti ja vene keeles. Pakume soodushinda grupile, kes osaleb samal päeval kahes muuseumitunnis või broneerib korraga kolm muuseumitundi.

Lastegruppe saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks õpetaja iga kümne kooliõpilase ja üks õpetaja iga seitsme lasteaialapse kohta.


Kuidas tulla?


Ühistransport: muuseumi väravasse toovad teid bussid 21 ja 21b. Muuseumist kesklinna suunas viivad bussid 41 ja 41b. Vaata lisainfot soiduplaan.tallinn.ee.

Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti