Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud

Haridus

Elu kolhoosi kortermajas

Nagu ühes tavalises kortermajas, rulluvad ka siin lahti erinevate inimeste kirjud elusaatused. Programmis osalev klass satub aastatesse 1967, 1978 ja 1993 eesmärgiga teha tutvust vastava kümnendi argieluga.
Et veelgi paremini mõista ajastut, millesse on satutud, saavad noored õppijad teejuhiks kaasa vastava perioodi “ajalehe”, mis sisaldab nii ajastu poliitilist tausta avavaid tekste ja kuulutusi, aga ka arvutamist ja fantaasiat nõudvaid ülesandeid. Ajarännakule saadetakse noored korraliku varustusega – iga grupp saab kaasa ajastule iseloomulikke esemeid ja aksessuaare sisaldava kohvri.   

Sobib alates 9. klassist
Kuni 25 õpilast
Kestab kuni 1,5 tundi
Hind 6 € 

Tellimine


Kõik muuseumitunnid on ettetellimisel ja toimuvad E-R kl 10:00-17:00. Muul ajal lisandub tunnihinnale programmijuhi tasu. Tellimiseks vali sobiv aeg broneeringukeskkonnast, helista 5341 9788 või kirjuta kuiekool@evm.ee.

Muuseumitunnid toimuvad eesti ja vene keeles. Pakume soodushinda grupile, kes osaleb samal päeval kahes muuseumitunnis või broneerib korraga kolm muuseumitundi.

Lastegruppe saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks õpetaja iga kümne kooliõpilase ja üks õpetaja iga seitsme lasteaialapse kohta.


Kuidas tulla?


Ühistransport: muuseumi väravasse toovad teid bussid 21 ja 21b. Muuseumist kesklinna suunas viivad bussid 41 ja 41b. Vaata lisainfot soiduplaan.tallinn.ee.
Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti