Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud

Haridus

Rits rats rundibumm

23. aprill - 28. september


Meie vanavanemate ja vanemate lapsepõlv jäi enamasti nõukogude aega, mil lapsed pidid igavuse peletamiseks ise vaeva nägema. Suur osa ajast veedeti õues onne ehitades, puude otsas turnides ja maastikumänge mängides. Vihmase ilmaga istuti vaikselt toas ja tutvuti kommipaberite kollektsiooni või margikoguga, mängiti kaarte ja lauamänge. Lastesaateid näidati kord päevas. Kunagi polnud igav!


Kolhoosikorterelamus saavad lapsed viibida oma vanemate ja vanavanemate lapsepõlvemaal. Muuseumitunnis räägitakse kolhoosimaja laste elust ja tegemistest, tutvutakse tolle aja lauamängude ja mänguasjadega ning mängitakse koos hoogsaid õuemänge.


Sobib alates koolieelikutest
Kuni 25 õpilast
Kestab 1 tund
Hind 6 € 

Tellimine


Kõik muuseumitunnid on ettetellimisel ja toimuvad E-R kl 10:00-17:00. Muul ajal lisandub tunnihinnale programmijuhi tasu. Tellimiseks vali sobiv aeg broneeringukeskkonnast, helista 5341 9788 või kirjuta kuiekool@evm.ee.

Muuseumitunnid toimuvad eesti ja vene keeles. Pakume soodushinda grupile, kes osaleb samal päeval kahes muuseumitunnis või broneerib korraga kolm muuseumitundi.

Lastegruppe saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks õpetaja iga kümne kooliõpilase ja üks õpetaja iga seitsme lasteaialapse kohta.


Kuidas tulla?


Ühistransport: muuseumi väravasse toovad teid bussid 21 ja 21b. Muuseumist kesklinna suunas viivad bussid 41 ja 41b. Vaata lisainfot soiduplaan.tallinn.ee.
Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti