Teksti suurus
Kontrastsus
Reavahe kõrgus
Teised valikud
21.06.24
Koolitused ja seminarid

Näidisnõustamine Vääna raudteejaamas

Tasuta
Näidisnõustamine on ringkäik ja hoonete seisukorra vaatlus kogenud meistri juhendamisel. Hindame hoonete tehnilist seisukorda, püüame märgata nii eri- kui ka tavapärasusi.

Seekord on objektiks ajalooline hoone, millel läbi aegade on olnud erinevaid funktsioone täita. Nüüd aga valmistub see muutuma suure pere koduks. Seda tüüpi hooneid näeme üle Eesti järjest enam eramuna kasutusele võetavat. Tegu on mälestisega, mille renoveerimine on tavapärasest ehk pisut enam reglementeeritud.
Koos arutame läbi, mis väärib kindlasti säilitamist ja kus tasub sammu 21. sajandisse astuda, vajalike ja kiireloomuliste tööde ning nende tegemise järjekorra. Seekord on majaomanik ja nõustaja – Andres Veel – ühes isikus.


Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Täida veebilehel olev vorm ja saadame peatselt juhise, kuidas üritusele kohale tulla: https://maaarhitektuur.ee/events/naidisnoustamine-vaanas

Vanade maamajade pärandehitusalase nõustamise kohta saab infot maamaja nõustajate võrgustiku veebilehelt - https://maamaja.eu/

Ürituse korraldamist toetavad projektid LIFE IP BuildEST ja LIFE heritageHOME.
#BuildEST #renoveerimismaraton #lifeproject #heritageHOME See less
Põhja-Eesti
Saared
Lääne-Eesti
Lõuna-Eesti