Kevadlaat 2016

Hea laadaline!

Ootame Sind kauplema Eesti Vabaõhumuuseumi kevadlaadale, mis toimub 1. mail kell 10.00-16.00. Laat toimub seekord seoses vana kalendri ülestõusmispühade tähistamisega muuseumi Lõuna-Eesti talude ümbruses (Rusi talu õuel ja setu talu platsil). Päeva raames tutvustatakse ülestõusmispühade kombeid Setumaal ja peipsivene vanausuliste juures, toimuvad kontserdid ja töötoad. Sissepääsuks on avatud muuseumi tagumine värav. Ootame laadale kauplema kodumaise käsitöö ning traditsioonilise toidukaubaga. Korraldajad jätavad endale õiguse otsustada kauba laadale sobivuse üle.

Laadal osalemine on kauplejale tasuta. Omalt poolt pakume laadalauda, vajadusel elektrit. Kuna laadaplats on seekord teistsuguse asetusega, palume oma soovid müügiplatsi osas märkida võimalikult täpselt ka registreerimisvormis. Elektri kasutamise eest oleme kehtestanud teenustasu 5 eurot, mille saab tasuda ürituse päeval muuseumi kassasse.

Registreerimine on avatud 25. aprillini. Registreerimine toimub kodulehel asuva vormi kaudu. Korraldajad vaatavad registreerimistaotluse üle ning kinnitavad kaupleja osalemise e-maili teel.


Oluline info:
Kuna laadal osalemiseks on kohti piiratud arv, siis paneme kõigile osalejatele südamele, et juhul, kui te ei saa mingil põhjusel laadale tulla, tuleb sellest korraldajale teada anda hiljemalt 27. aprilliks! Koha kinnipanemisega kohustub laadaline ka laadal osalema. Kahjuks on igal aastal väga palju neid kauplejaid, kes ei ilmu kohale ja ei anna sellest ka eelnevalt teada. Kuna seetõttu kannatab laada korraldus, jätame endale õiguse mitteilmunud kauplejad järgmistel kordadel tasuta müügiplatsi saajate ringist välja arvata.

 

Täpsem info:
Vivian Siirman
vivian@evm.ee
Telefonid 6 549 113 ja 56 636 791