Koostööpartnerid

 

Leigarid

Rahvakunstiansambel Leigarid asutati 14. märtsil 1969. aastal eesmärgiga tutvustada Eesti Riiklikku Vabaõhumuuseumi külastavatele turistidele eesti rahvatantsu ja -muusikat. Täna kuulub seltsi ligi 200 inimest, aktiivselt tegutsevad täiskasvanute tantsurühm, laulurühm, pillirühm, lasterühmad ja ürgleigarid. Leigarid kannavad esinemistel Eesti erinevatest piirkondadest pärit rahvarõivaid.

 

 

 

 

 

Säästva Renoveerimise Infokeskus

Säästva Renoveerimise Infokeskus (SRIK) ühendab säästvast renoveerimisest huvitatud inimesi Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Võrus, Paides ja Rakveres. SRIK-i eesmärk on levitada säästva renoveerimise alast teavet ning aidata kaasa ajaloolise hoonestuse säilimisele.

 

 

 

 

 

Eesti Puitmajaliit

Eesti Puitmajaliit ühendab uuendus- ja edumeelseid ettevõtjaid, kelle tooteks on kvaliteetne Eesti puitmaja. Eesti Puitmajaliidu peamine eesmärk on oma liikmete konkurentsivõime ja ekspordisuutlikkuse tõstmine läbi erinevate toetavate ühistegevuste. Hetkel kuulub liitu 34 ettevõtet.

 

 

 

 

 

Muinsuskaitseamet

Kultuuriministeeriumi valitsemisalas olev Muinsuskaitseamet on ainus riiklik institutsioon, mis tegeleb muinsuskaitsealase töö korraldamisega. Muinsuskaitseameti põhiülesanneteks on muinsuskaitsetöö korraldamine, riikliku järelevalve teostamine mälestiste ja muinsuskaitsealade üle, kultuurimälestiste riikliku registri pidamine ning kultuuriväärtuste väljaveotaotluste läbivaatamine ja lubade väljastamine.

 

 

 

 

 

MTÜ Vanaajamaja

Vanaajamaja tegeleb alates 1998. aastast Eesti taluarhitektuuri ja traditsiooniliste ehitusvõtete uurimise, õpetamise ja tutvustamisega. Vanaajamaja soovib tõsta inimeste teadlikkust vanade majade hooldamisel ja taastamisel, aidata kaasa traditsioonilise taluarhitektuuri heaperemehelikule arendamisele ja väärtustada Eesti ehituspärandit.

 

 

 

 

 

 

Maale elama

Algatuse üldeesmärk on muuta ühiskonna hoiakuid maal elamise suhtes teadlikumaks ja positiivsemaks ning selle kaudu soodustada linnast maale elama asumise trendi. „Maale elama“ panustab sellesse, et aidata inimestel saada vajalikku infot maale elama asumiseks - tühjade elupaikade, kooli, lasteaia ja muude teenuste kauguse ja kvaliteedi, huvitegevuse võimaluste, kohalike tootjate kohta jne.

 

 

 

 

 

 

 

Mobil & aktiv erleben - Wohnmobil-Reiseführer

"Mobil & aktiv erleben - Wohnmobil-Reiseführer" annab välja reisigiide matkabussidega reisivatele turistidele. Saksakeelsed reisigiidid annavad nõu huvitavate marsruutide kohta kindlates Euroopa piirkondades, näiteks on olemas reisigiidid Eesti, Läti ja Leedu kohta. Raamatud Balti riikidest on müügil ka muuseumi käsitööpoes.

 

 

 

 

 

 

Rocca al Mare Kaubanduskeskus

Rocca al Mare Kaubanduskeskus avas uksed aastal 1998, olles esimene ja suurim omataoline ostukoht Eestis. 2005. aastal omandas keskuse Citycon Oyj – kaubanduskeskuste arendamisele ja haldamisele spetsialiseerunud firma. Alates sügisest 2009 ootab külastajaid uuenenud Rocca al Mare keskus, kus asuvad mitmed esinduskauplused, ilukaubamärgid ning restoraniala, kokku 170 rentnikku.

 

 

 

 

 

Tallinki püsikliendiprogramm Club One

Club One kaardi omanikule on kaardi ettenäitamisel Eesti Vabaõhumuuseui piletihind (tava,- soodus,- perepilet) 10% soodsam.

 

 

 

 

 

 

Solo Sokos Hotel Estoria

Solo Sokos Hotel Estorias on kaks tuba pühendatud Eesti Vabaõhumuuseumile. Üks tuba jutustab Eesti ühest vanimast puitehtisest Sutlepa kabelist, teine aga Eesti rehemaja unikaalsusest. Vaata kauneid väljapanekuid SIIT

 

 

 

 

 

 

 

Minulaps.ee

Minulaps.ee on infoportaal lapsevanematele, mis koondab kasulikku ja põnevat infot, parimaid pakkumisi ning huvitavaid üritusi, kuhu koos lastega minna.  

 

 

 

 

 

Turismiweb

Turismiweb on Eesti suurim turismiportaal, mis vahendab turismialast informatsiooni ja turismiettevõtete pakkumisi. Portaalist leiab teavet nii Eestis kui välismaal reisimiseks, lisaks uudiseid, eripakkumisi ja palju muud.

 

 

 

 

 

16366

16366 on tasuta infotelefon, mis loodi 2010. aasta oktoobris. Juba esimesel tegevuskuul edestati kõnede arvult enamikku tasulisi infotelefone, edasi on populaarsus veelgi kasvanud. Ettevõtte esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres.

 

 

 

 

Selver

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selver on AS Tallinna Kaubamaja tütarettevõte, registreeritud kaubamärk, mis kuulub AS-le Selver. Selveri ketti kuulub hetkel 44 kauplust, neist 14 Tallinna erinevates piirkondades.

 

 

 

 

 

 

Visit Estonia                                                                  

Eesti ametlik turismiinfo portaal.                                                                                                                                

 

 

Veski Mati   

 

Täna tegutseb Balti Veski Baltimaade suurima teraviljakontserni Baltic Mill koosseisus, olles Veski Mati kaubamärgi all pakkumas Eesti suurimat kuivainete tootevalikut. 

Soovime, et Veski Mati on meie partneritele ja tarbijaile väärt kauba ja hea toote sümbol.