Avaleht > Meist > Uudised > Sügisõhtud ootavad tasuta külastama
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Sügisõhtud ootavad tasuta külastama

muuseum , september , sügis

Eesti Vabaõhumuuseum pakub alates tänasest eksperimendi korras igal õhtul kell 17 – 20 tasuta külastusaega. Kampaania kestab 28. septembrini.


Sihtasutuse Eesti Vabaõhumuuseum juhatuse liikme Merike Langi sõnul on pakkumine tehtud eelkõige kodumaise külastajaga arvestades.

„Oleme otsustanud avada septembri õhtutel oma väravad täiesti tasuta, et anda just Eesti elanikele võimalust nautida kuldset sügist vabalt valitud õhtul peale tööd, kooli ja muid päevaseid toimetusi. Eelmisel aastas külastas vabaõhumuuseumi sama perioodi õhtutel veidi üle 200 inimese, sel aastal loodame seda arvu mitmekordistada. Kui seekordsed tasuta õhtud võetakse hästi vastu, saame ka edaspidi taolisi pakkumisi teha,“ rääkis Merike Lang.

Eesti Vabaõhumuuseum on tasuta avatud igal õhtul kell 17-20 kuni 28. septembrini. Kella 18ni on avatud kõik muuseumi talud, samuti Lau pood ja Kuie kool. Kolu kõrts pakub kella 20ni sügisandidest inspireeritud roogasid. Külastajaid ootab ka vahva suvemäng, mille juhendi saab muuseumikassast ning mida saab mängida muuseumi sulgemiseni.

Kõigi tasuta õhtutel muuseumi külastanute vahel, kes annavad tagasisidet arvamuste lehel muuseumi kassas või Facebook’i kaudu, loositakse 1930-te stiilis kinkekomplekt Lau poest.

Vabaõhumuuseumi septembri ürituste kavas on sügisene talupäev 18. septembril ja seto mihklipäiv 27. septembril.  29. septembril algab vabaõhumuuseumis talvehooaeg, mille puhul on terve päeva jooksul sissepääs muuseumisse tasuta.

Teie arvamus on oluline! Sisukaart