Avaleht > Meist > Uudised > Sihtasutuse Eesti Vabaõhumuuseum uus logo ühendab endas ajalugu ja tulevikku
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Sihtasutuse Eesti Vabaõhumuuseum uus logo ühendab endas ajalugu ja tulevikku

muuseum , pressiteade , uus logo

Sihtasutus Eesti Vabaõhumuuseum esitles täna uut logo ja uuendatud visuaalset identiteeti, mis on loodud koostöös agentuuriga AdAngels.


Sihtasutuse juhatuse liikme Merike Langi sõnul on uues logos ühinenud nii minevik, kui tänapäev ja kindel suund tulevikku.

„Sihtasutuse moodustamisel tekkis vajadus uue sümboolika järgi, mis sobiks nii muuseumile, kui ka endisele Ennistuskojale Kanut, mis tegeleb kultuuripärandi ennistamise ja säilitamisega. Ka muuseumile oli majakesega logo kitsaks jäänud, oleme juba ammu palju rohkemat kui arhitektuurimuuseum. Uus logo kannab endas kõigi meie jaoks oluliseid sõnumeid: tugineme traditsioonidele ja väärtustame kultuuripärandit, muutes neid kaasaegsele inimesele mõistetavaks ning kasutades seejuures moodsaid lahendusi ja kaasaegset tehnikat,“ rääkis Merike Lang.

Uue logo loomiseks korraldas sihtasutus loovagentuuridele konkursi, mille käigus esitati 7 logokavandit. Valitud kavand saavutas ülekaaluka poolehoiu kogu sihtasutuse töötajate seas. Lisaks põhilogole tulevad kasutusele sihtasutuse 5 üksuse erilogod.

 

Teie arvamus on oluline! Sisukaart