Avaleht > Meist > Uudised > Naised köögis kontserdi piletid nüüd müügil ka muuseumi kassas
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Naised köögis kontserdi piletid nüüd müügil ka muuseumi kassas

üritus , Kolu kõrts , naised köögis

Naised köögis, kes hiljuti pärjati Kuldse Plaadi galal aasta uustulnuka tiitliga, esineb oma selle aasta ainukese Tallinna kontserdiga 7. mail Kolu kõrtsis! Lisaks Piletilevile on piletid nüüd müügil ka muuseumi kassas. Kohtumiseni kontserdil!


Naised köögis

Kristiina Ehin, Katrin Laidre, Sofia Joons ja Kairi Leivo

Ansambel Naised köögis on sündinud ühistest hetkedest Viljandi aguliköökides ajal mil kõik neli naist elasid koos selles linnas. Õhtuti korraldati hõrgutavate roogade saatel erinevates köökides meeliülendavaid köögikonverentse, kus hakkasid ühisloomingus sündima uued laulud ja lood. Mitmed tuntud laulud on pikkade arutelude ja loomingu tulemusel saanud endale uue sisuga sõnumi ja on loodud ka täiesti uusi laule südamel olevatel teemadel. Muusikat teevad selles loomingulises koosluses tuntud eesti-rootsi muusik Sofia Joons (viiul, hiiu kannel), luuletaja ja kirjanik Kristiina Ehin (laul, karmoška), Katrin Laidre (laul, kitarr, karmoška) ja regilaulik Kairi Leivo (laul).

Esimene ametlik ülesastumine toimus 2013. aasta aprillikuus Peterburis, milleks valmis kontsertkava Kristiina Ehina luuletuste ja koos seatud lauludega, samalaadne kontsert toimus ka Prima Vistal mais 2014. Nüüdseks on toimunud juba mitmeid kontserte ja köögikonverentsid jätkuvad, et sündida saaksid juba uued lood. Köök on kokkusaamiseks, loomiseks ja laulmiseks parim paik, leiavad Naised köögis.

 

Kontsert toimub 7. mail kell 18 Kolu kõrtsis.

Piletid on müügil Piletilevis ja muuseumi kassas.

Teie arvamus on oluline! Sisukaart