Avaleht > Meist > Uudised > Jõuluküla pilet muuseumi e-poest poole hinnaga
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Jõuluküla pilet muuseumi e-poest poole hinnaga

jõuluküla , piletid

Ainult 1.-6. detsembrini leiab Jõuluküla tava- ja perepileti Eesti Vabaõhumuuseumi e-poest poole hinnaga. Jõuluküla „Valguse pühad“ avab oma väravad 17.-18. detsembril kell 11-16 ja kutsub osa saama sajanditagustest jõululugudest Eesti külas.


Käes on aeg, mil päev käib oma kõige lühemat sammu. Vaevu üle silmapiiri tõusnud päikeseketas hakkab end kohe unele sättima, mähkides teed ja õued vaiksesse hämarusse. Jõuluööl ei ole aga valgusest puudust – öö läbi põlevad küünlad, et näidata koduteed lähedastele, kutsuda koju käima esivanemate hinged ning peletada eemale kuri ja õnnetused. 

Ehkki käredamad pakased ja tugevamad tuisud seisavad alles ees, siis talve pimedaimas ajas peitub kindel lootus ja teadmine: siitpeale hakkab päev kukesammu võrra pikemaks venima!

Tule ja saa osa jõulumängudest rehetoa õlgedel, meisterda Poe-Liisi juhatusel vanaaegseid jõulukaunistusi, aita ettevalmistusi teha jõulupuu pidamiseks ja laula kaasa jõululaule.  

Lisaks jõulupühadele valmistutakse Härjapea talus pulmapeoks ja Nulli-Maie saunas proovitakse jõuluöö ennustusi ja nõiduseid. Sutlepa kabelis toimuvad jõulupalvus ja koorikontserdid ning Kolu kõrts meelitab maitsvate pühaderoogadega.   

Vaata Jõuluküla kava siit.

Soodushinnaga piletid müügil e-poes

Teie arvamus on oluline! Sisukaart