Avaleht > Meist > Uudised > Eesti Vabaõhumuuseum Telliskivi Loomelinnaku Autovaba päeva üritusel
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Eesti Vabaõhumuuseum Telliskivi Loomelinnaku Autovaba päeva üritusel

muuseum , joonistusvõistlus , autovaba päev

Sel pühapäeval, 20. septembril leiab Eesti Vabaõhumuuseumi meisterdamise telgi ja rohelise uunikumbussi Telliskivi Loomelinnaku Autovaba päeva ürituselt.


Lapsed saavad teha pakutrükki, proovida puukarkudel käimist ja looga alt pugemist. Kolu kõrts pakub maitsvaid roogasid, jagame põnevate vanade toitude retsepte, avatud on väike käsitööpood. Uudistada saab uunikumbussi KabZ-651A.

Pühapäevaks ootame ka joonistusvõistluse „Minu pere autovaba päev“ töid. Osalejaid ootavad toredad auhinnad ja kõikidest töödest avatakse vabaõhumuuseumis vahva näitus. Uuri joonistusvõistluse kohta rohkem siit.

Rahvusvahelist autovaba päeva tähistatakse igal aastal, et juhtida inimeste tähelepanu autostumise probleemidele ja innustada elanikke rohkem jala käima ja jalgrattaga sõitma. Autovabal päeval püütakse terve või osa päeva jooksul vähendada liiklust linnas või kindlas piirkonnas. Telliskivi ümbruses piiratakse sel päeval kella 09.30-st 16.30-ni sõidukite sissesõit Telliskivi tänaval raudteede vahelisel lõigul.

Teie arvamus on oluline! Sisukaart