Avaleht > Meist > Uudised > Eesti Vabaõhumuuseum muuseumihariduse messil
RSS | Jaga | Trüki

Uudised

Eesti Vabaõhumuuseum muuseumihariduse messil

Kuie kool , Lau külapood , käsitööpood , muuseumiharidus

Homme, 6. juunil võtab Eesti Vabaõhumuuseum osa esimesest muuseumihariduse messist. Kuie kool tutvustab muuseumitunde ja muid toredaid ajaveetmisvõimalusi, Lau pood ja käsitööpood pakuvad erilisi tooteid oma kaubavalikust.


Viimsi Vabaõhumuuseumi õuele koguneb pea poolsada mäluasutust, teadus- ja teemaparki, ka teatrid ja kinod, et tutvustada haridus- ja meelelahutusprogramme, elamuspakkumisi, õpivõimalusi ja muid põnevaid tegemisi. Messi avab kell 13.00 toimuval avamistseremoonial kultuuriminister Urve Tiidus.

 

Muuseumimess on tasuta. Messile oodatakse õpetajaid ja noorsootöötajaid, turismi- ja ürituskorraldajaid, ettevõtteid, pere- ja sõpruskondi, kes teevad suveplaane, koguvad mõtteid uueks kooliaastaks või otsivad põnevaid kohti ja erilisi elamusi sündmuste korraldamiseks. Muuseumid ja paljud teised vaba aja sisustamisega tegelevad organisatsioonid tulevad ennast näitama ja tutvustama, rääkima uutest programmidest ja teenustest, tegema eripakkumisi, sõlmima suhteid. Lisaks haridusprogrammidele tutvustatakse sündmusi ja muuseumipoodide kaupa.

 

Rohkem infot sündmuse ja osalejate kohta leiate kodulehelt

http://www.rannarahvamuuseum.ee/6-juuni-muuseumihariduse-mess-ajavoit/.

Teie arvamus on oluline! Sisukaart