Piletid ja pääsmed

Piletihinnad sõltuvad hooajast: suvehooaeg kestab jüripäevast mihklipäevani ja talvehooaeg mihklipäevast jüripäevani!

 

  SUVEHOOAEG TALVEHOOAEG
  23. aprill - 28. september 29. september - 22. aprill
Üksikpilet 10 EUR 8 EUR
Sooduspilet 7 EUR 6 EUR
Perepilet 20 EUR 16 EUR
     
Ühispilet (tava + hobupilet) 13 EUR 10 EUR
Ühispilet (soodus + hobupilet) 10 EUR 8 EUR
Ühispilet (pere + hobupilet) 26 EUR 22 EUR
     
Kolu kõrtsi tasaarvelduspilet ühele 10 EUR 10 EUR
Kolu kõrtsi sooduspilet 7 EUR 7 EUR
Kolu kõrtsi tasaarvelduspilet perele 20 EUR 20 EUR

 

Sooduspiletiga pääsevad muuseumisse (vastava dokumendi ettenäitamisel) õpilased ja üliõpilased kuni 26. eluaastani, seeniorid alates 64. eluaastast, töövõimetuspensionärid, ajateenijad, ITIC kaardi omanikud. 

Perepilet kehtib ühele või kahele täiskasvanule (lapsevanemad) ja nende eelkooliealistele ja/või kooliealistele ja/või tudengitest (kuni 19. eluaastani) lastele.

 

TASUTA SISSEPÄÄS:

  • kuni 8-aastased lapsed k.a. (haridusprogrammides osalemine on tasuline);
  • puudega kuni 16-aastased isikud ja nende saatjad ning sügava puudega isikud (olenemata vanusest) ja nende saatjad tunnistuse ettenäitamisel (haridusprogrammides osalemine on tasuline);
  • represseeritud ja represseerituga võrdsustatud isikud represseeritu tunnistuse ettenäitamisel;
  • giid iga 10 turisti kohta; 
  • koolide külastuse puhul üks pedagoog/saataja iga 10 õpilase kohta;
  • lasteaedade külastuse puhul üks pedagoog/saatja iga 7 lapse kohta;
  • muuseumi poolt atesteeritud giidid ja rahvusvahelise giidikaardiga giidid;
  • pressikaardi, Eesti muuseumitöötaja töötõendi, ICOM kaardi ja Tallinn Cardi omanikud.

 

Tasuta külastuspäevad: rahvusvaheline muuseumipäev (18. mai), jüripäev (23. aprill), mihklipäev (29. september), välja arvatud turismigrupid ja tellitud/eelbroneeritud üritustel osalejad.

 

HOBUSÕIDU piletihindu saab vaadata siit.

 

KOLU KÕRTSI TASAARVELDUSPILET

Kolu kõrtsi tasaarvelduspileti saab osta muuseumi kassast. See on mõeldud neile, kes soovivad einestada Kolu kõrtsis ning ei soovi antud päeval ülejäänud muuseumiga tutvuda. Tasaarvelduspilet annab võimaluse valida kõrtsist toitu pileti hinna väärtuses. Kasutamata jäänud raha tagasi ei maksta. Ühe inimese tasaarvelduspileti hind on 10 EUR, sooduspilet 7 EUR ja perepilet 20 EUR. Kõrtsi pileti kasutamist peab alustama hiljemalt 30 minuti jooksul pärast pileti ostmist. Pilet kehtib ainult ostu päeval, piletit ei saa soetada muuseumi ürituste ajal. Kolu kõrtsi pileteid ei müüda gruppidele.

Suvehooajal saab Kõrtsi piletit osta alates kella 17.30-st, va 23. juuni, kui piletit ei müüda. Teised tingimused samad nagu talvehooajal. 

 

AASTAPÄÄSMED

Ühe inimese aastapääse 40 EUR
Pere aastapääse 65 EUR 

Aastapääse võimaldab sissepääsu ühe aasta vältel, arvestades aastapääsme väljastamise kuupäevast. Aastapääse kehtib ka kõikidel muuseumi suurüritustel (välja arvatud erihindadega teatrietendused ja kontserdid). Aastapääse annab 5% allahindluse Kolu kõrtsis ja muuseumi käsitööpoes. Kordus kaardi ostmisel on selle hind -10 %. 

 

EESTI VABAÕHUMUUSEUMI JA TALLINNA LOOMAAIA ÜHISED PILETID

Eesti Vabaõhumuuseumi ja Tallinna Loomaaia ühine perepilet võimaldab ühekordse sissepääsu nii vabaõhumuuseumisse kui loomaaeda. Pileti hind suvehooajal 26 EUR, talvehooajal 17 EUR.

Eesti Vabaõhumuuseumi ja Tallinna Loomaaia ühine pereaastapääse võimaldab aasta jooksul külastada mõlemat asutust nii palju kui süda lustib. Pere-aastapääsme hind on 115 EUR, müügil vabaõhumuuseumi ja loomaaia kassades.

NB! Ühine perepilet ei kehti erihinnaga üritustel ning sellele ei laiene muud soodustused.