UUS! SÜNNIPÄEV EAKATELE

 • Kuni 25 inimest

  Kestab 3 tundi

  Hind 190 € sisaldab nii ürituseprogrammi kui ka muuseumipileteid

  Iga lisapilet 4 €

Eesti Vabaõhumuuseum pakub ainulaadset võimalust pidada oma sünnipäev looduskaunis vanaajahõngulises paigas. Tule veeda oma kaaslastega eriline päev meenutades möödunud aegu vanaaja erinevate programmide saatel.

Programmide valik:

Koolitund aastal 1910

„Kasvatamise kasu peab olema, et lapse süda saab haritud ja jumalakartliku, wiisaka olemisele õpetatud koolis ja kodu“. Meenutame vanu kooliaegu. 

Ringkäik muuseumis

Eesti Vabaõhumuusem on nagu üks suur küla. Siin on palju erinevaid talumajapidamisi, ei puudu ka kool, kõrts, külapood, veskid ja kabel. Pakume võimalust tulla teejuhi abil meie muuseumi avastama.

Eluring – sünnist surmani

Südamlik programm inimese elust. Millega see algab ja millega lõpeb? Mis nende kahe sündmuse vahele jääb? Naise rasedust, lapse sündi, ristimist, pulmi ja surma saatsid erisugused kombed, uskumused ning tavad. Käime talust talusse, elu algusest lõpuni - mõtiskleme ja arutame olulistel teemadel.

 

Oluline info ürituse korraldajale:

 • Palume osalejatel koguneda muuseumi peavärava kassas vähemalt 15 minutit enne ürituse algust ja liikuda ühiselt Kuie kooli.
 • Ürituse ruum on teie kasutuses koos koristamisega 3 tundi alates kokkulepitud kellaajast.
 • Alla 6-aastaste laste puhul eeldame lapsevanema või täiskasvanud saatja järelevalvet ürituse tellija poolt.
 • Peolised saavad hoolitseda toidulaua ja serveerimise eest (toidud, joogid, (ühekordsed) nõud). Meie poolt on kasutamiseks veekeetja, kohvikann, morsikann, lõikelaud ja noad.
 • Peoks vajaminevaid asju on võimalik tuua Kuie kooli lahtiolekuaegadel.
 • Sünnipäevatordil võib kasutada vaid tavalisi tordiküünlaid.
 • Suitsetada võib vaid Kolu kõrtsi juures oleval suitsetamisalal!
 

Kõik peod on ettetellimisel. Tellimiseks helista 6 549 126 või kirjuta kuiekool@evm.ee.

Kuidas tulla?

Ühistransport: muuseumi väravasse toovad teid bussid 21 ja 21b. Muuseumist kesklinna suunas viivad bussid 41 ja 41b. Vaata lisainfot soiduplaan.tallinn.ee.