Kuie külalised meist

Muuseumitunnid

Tänaseks on meie jaoks üks suuremaid Eesti sünnipäeva sündmusi seljataha jäänud. Mõtleme sellele tagasi vaid suure tänutunde ja rahuloluga.

Soovime veelkord tänada kogu Kuie kooli kollektiivi vastutulelikkuse ja meeldiva koostöö eest 20.-22. veebruari sündmuste korraldamisel.

Soovime teile kõike head ja loodame, et teeme ka edaspidi koostööd.

Veebruar 2018

Muuseumitunnid

Все в большом восторге от Вас, им очень понравилось, даже детям (что бывает очень редко)))). Спасибо Вам огромное))))
 
17. oktoober 2017

Muuseumitunnid

Piiri LA Siisikeste rühm tänab teid eilse päeva korraldamise eest !

Saladuskatte all võime öelda, et Kuie koolis koos  lauldud laul on meil peas, proovisime seda täna hommikuringis ja me kasutame seda oma lõpupeol. Aitäh !

Tervitame ja jääme muuseumi püsiklientideks ka tulevikus !

29. mai 2017

Muuseumitunnid

Suur tänu teile huvitava tunni eest! Muuseumiõpetaja oli rahulik ja ohjas meie lapsi väga hästi! Lastele meeldis kõige rohkem hobusesõit, linapatside katsumine, lina ropsimine ja "Lihaeide" mäng. Täname, et teete oma tööd hoole ja armastusega ja inspireerite nii väikseid kui suuri! Jõudu, jaksu ja kena kevadet! Kuldkinga rühma lapsed ja õpetajad Alasniidu lasteaiast

2. märts 2017

Jõulupidu Kuie koolimajas

Täname suurepärase ürituse eest laupäeval! Meie tiimil oli väga tore ja ainult head ja soojad emotsioonid. Teie juurde tahaksime teine kordki tulla! 

14. jaanuar 2017

Muuseumitund "Kadri üle karja!"

Suur suur tänu vahva haridusprogrammi "Kadri üle karja" eest. Aitäh muuseumipedagoog Mariliisile, kes kaasas sujuvalt kõiki lapsi erinevatesse rollidesse. Lastele väga meeldis, paljudele oli see esimene kord kadrisanti joosta. Pärast muuseumi külastust rääkisid lapsed õhinal oma vanematele mida nad nägid, tegid ja kuulsid. Lugupidamisega, Püha Johannese Kooli eelkool.

2. detsember 2016

Suvine lastelaager 2016

Kas saab Sofia Adele kirja panna juba ka järgmiseks aastaks? Tal on suurepärased mälestused ja emotsioonid sellest aastat. Väga tubli töö teie poolt. Suur aitäh!

Sünnipäevapidu

Suured suured tänud toreda sünnipäeva korraldamise eest, eriti koolipreilile. Kõik külalised olid vaimustunud. Soovin Teile edu ja suuri kordaminekuid!!!!

Märts 2016

Vanaaja koolitund

Käisime oma lasteaia lastega, kes sügisel kooli lähevad 10.06 kell 16.00 Vanaaja koolitunnis Kuie koolimajas. See oli väga, väga tore ja palume kooliõpetajale, kes siis tööl oli, suured tänud edasi öelda, laste, vanemate ja kasvatajate poolt!​

10. juuni 2016

Muuseumitunnid sügisel 2016

Raasiku Põhikooli 2. ja 3. klass tänavad väga toredate, harivate ja hästi korraldatud muuseumitundide eest!

Loodame varsti jälle teile külla tulla!

19. oktoober 2016